Beno

czyszczenie DPF

DPF, FAP, GPF, SCR, CAT, Euro6

Zadzwoń: 883 883 304

47-320 Gogolin ul. Malińska 1

100% SATYSFAKCJI

Myjka filtrów cząstek stałych

Profesjonalna regeneracja filtrów cząstek stałych DPF/FAP i katalizatorów SCR.

Przywróć pełną moc silnika bez pozbywania się filtra. Nasza innowacyjna metoda gwarantuje przywrócenie sprawności w 98%.

Przyjedź do nas, zdemontujemy DPF-a , wyczyścimy go po czym zamontujemy z powrotem.

Oferujemy 50% zniżki na wypożyczenie samochodu tymczasowego

auta osobowe i dostawcze do 3.5t

auta osobowe i dostawcze

499 zł z VAT

pojazdy powyżej 3.5t

samochody ciężarowe, autobusy oraz traktory, maszyny rolnicze, budowlane i inne

1799 zł z VAT

Filtr przed i po umyciu

Krok 1. Montaż i test przepustowości
Podstawowym krokiem jest sprawdzenie filtra pod wzgledem uszkodzeń mechanicznych.Jesli po sprawdzeniu, nie wykryto zadnych wad, mozna przystapic do czyszczenia filtra.
Filtr ten jest umieszczany w maszynie myjacej i podłaczany obustronnie przy pomocy spejalnie do tego zaprojktowanych adapterow. Po podłaczeniu filtra nastepuje wybor typu filtra na wyswietlaczu urzadzenia, sposobu mycia, a takze wprowadzanie numeru rejestracyjny pojadu.

Krok 2. Proces czyszczenia filtra

Pierwsza operacja, ktora wykonuje maszyna polega na okresleniu stopnia zabrudzenia filtra, poprzez sprawdzenie przepływu i cisnienia wstecznego, podobnie jak to sie odbywa w pojezdzie. Po sprawdzeniu poziomu zbrudzenia filtra mozna przystapic do jego czyszczenia, jest on w pelni zautomatyzowane oraz bezpieczne i nie wymaga nadzoru operatora.
Strumien czyszczacy jest naprzemiennie wprowadzany do wejscia i wyjscia filtra. Dzieki temu mozemy bardzo dokładnie zregenerowac całą jego strukturę.

Krok 3. Suszenie / Test przepustowości

Po czyszczeniu maszyna automatycznie przeprowadza proces suszenia, a filtr jest znów testowany pod wzgledem przepływu i cisnienia zwrotnego, a nastepnie drukowany jest raport koncowy. Cały ten proces odbywa sie automatycznie (bez operatora…) i nie przekracza 30minut dla filtra samochodu osobowego.
W naszym rozwiązaniu ciecz myjąca pracuje w obiegu zamknietym i podlega podwójnej fitracji. Co wiecej, budowa głownego zbiornika ze specjalnie zaprojektowanymi grodziami, pozwala jeszcze dokładniej odseparować zabrudzenia wypłukiwane z fitra.
Dzieki opracowaniu i zastosowaniu powyzszych rozwiazan- nasz system zdecydowanie wyroznia sie na rynku.

Usuwamy 98% sadzy i popiołu

dzięki innowacyjnej procedurze czyszczenia wodnego Twój filtr DPF nie zawiedzie Cię znowu przez dłuższy okres czasu. Będzie niemal jak nowy.

Testy przepustowości filtra

Do każdego wyczyszczonego filtra DPF dostarczamy protokół z wydrukiem z urządzenia zawierający przeciwciśnienie przed oraz po czyszczeniu.

Dbamy o środowisko

Nasze urządzenie pracuje w obiegu zamkniętym. Bezpiecznie usuniemy zanieczyszczenia z DPF.

niskie ceny

dzięki innowacyjnej procedurze czyszczenia wodnego Twój filtr DPF nie zawiedzie Cię znowu przez dłuższy okres czasu. Będzie niemal jak nowy.

To był nasz pierwszy raz  i byliśmy bardzo zadowoleni z całego doświadczenia. Cena była niższa niż w innych firmach. Nasze doświadczenia były dobre od początku do końca, więc wrócimy w przyszłości

Marek K.

"Profesjonalny personel, który wie, co robić."

Żaneta N.

Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 883 883 304

47-320 Gogolin ul. Malińska 1

Dotacje PROW 2014 - 2020

Polityka Prywatności